تمامی سفارشات ثبت شده در سحرانا به صورت اکسپرس(درب محل) و با سرعت بالا انجام میشود تا با آسودگی خاطر لذت یک خرید اینترنتی متفاوت را تجربه کنید.

سفارشات به دو صورت برای کاربران گرامی ارسال خواهد شد که بدین شرح است:

پست پیشتاز: سفارشاتی که ثبت می گردد با شرکت حمل و نقل معتبر پست پیشتاز ارسال خواهد شد. با توجه به بعد مسافت سفارشات پس از 72 ساعت کاری به مشتری تحویل داده خواهند شد. اگر سفارشی در ایام تعطیلات ثبت شود در اولین روز پس از تعطیلات مراحل پردازش و ارسال آن انجام خواهد شد.

ارسال توسط تیپاکس: تیپاکس اولین شرکت خصوصی به حساب می‌آید که خدمات پست را به صورت داخلی و بین‌المللی در بیشتر مناطق کشور از ایران ارائه می نماید. شرکت تیپاکس چیزی در حدود ۱۰۰ شعبه فعال و آماده به خدمت در سراسر کشور دارد که مأموران متخصص و با تجربه در حال فعالیت در شرکت تیپاکس در کمترین زمان ممکن به محض آنکه مشتری از طریق تماس تلفنی با آن ها ارتباط برقرار نماید به محل فرستنده مراجعه کرده و مرسوله ارائه شده توسط فرستنده را به صورت تمام و کمال و با دقت بالا دریافت می کنند و مطابق با تمامی استانداردها و ضوابط خاص موجود در زمینه حمل و نقل مرسولات پستی این مرسوله را بسته بندی کرده و در کمترین زمان ممکن به گیرنده در هر کجای کشورمان می رسانند.

اگر آدرس یا کد پستی ثبت شده توسط کاربر ناقص یا مجهول باشد مجموعه سحرانا مسئولیتی در قبال آن ندارد و در صورت ناقص وارد کردن آدرس یا تغییر آن باید مراتب را سریعا به امور مشتریان سحرانا اطلاع دهید تا در ارسال سفارشات مشکلی پیش نیاید.
تمامی سفارشات بالای 1,000,000 ریال معادل صد هزار تومان مشمول خدمات ارسال رایگان فروشگاه اینترنتی سحرانا می باشند.