پرداخت اینترنتی: کاربرانی که سفارش خود را ثبت کرده و به مرحله خرید نهایی سفارش می رسند با انتخاب گزینه پرداخت اینترنتی با یکی از درگاه های بانکی متصل به وبسایت سحرانا می توانند خرید سفارش خود را انجام دهند، برای این کار لازم است که شما کارت اعتباری یکی از بانکهای عضو شبکه شتاب را داشته باشید.

پرداخت موفق مبلغ سفارش به ‌معنی ثبت کامل سفارش خواهد بود

مراحل پرداخت اینترنتی سفارش به شرح زیر است :

پس از کلیک بر روی پرداخت اینترنتی شما به یکی از درگاههای بانکی متصل می شوید.
شماره کارت اعتباری خود را که شامل 16 رقم است و بر روی تمام کارت های بانکی درج گردیده را در قسمت مخصوص وارد فرمایید

برای خرید اینترنتی لازم است که رمز اینترنتی یا رمز دوم کارت اعتباری خود را داشته باشید. برای گرفتن رمز دوم میتوانید از دو روش ذیل استفاده کنید:

الف) از طریق دستگاه خودپرداز بانک صادرکننده کارت خود به سیستم انتخاب یا تغییر رمز وصل میشوید، سپس گزینه رمز دوم را انتخاب میفرمایید و میتوانید بین 5 تا 8 عدد را به عنوان رمز دوم(اینترنتی) کارت اعتباری خود انتخاب کنید. .

ب) به یکی از شعبات بانک کارت اعتباری خود مراجعه کرده و از مسئولین مربوطه بخواهید تا برای کارت اعتباری شما خدمات انتخاب رمز دوم را انجام داده و بین 5 تا 8 عدد را به عنوان رمز دوم(اینترنتی) کارت اعتباری خود انتخاب نمایید.

پس از گزینه رمز دوم لازم است در cvv2 کارت اعتباری را نیز در اختیار داشته باشید که تمامی بانکها بر روی کارت بانکها درج میکنند. این کد در برخی کارتها 3 رقمی و در برخی دیگر مانند بانک ملی 4 رقمی درج میشود.

همه کارتهای اعتباری تاریخ انقضا دارند که پس از اتمام تاریخ در شعبات بانک مبدا قابل تمدید خواهند بود، برای خرید اینترنتی لازم است تاریخ انقضای کارت ابتدا ماه و سپس سال را وارد نمایید و طریقه واردکردن آن بدین گونه است : 09/99

اگر تاریخ انقضای کارت اعتباری شما تمام شده میتوانید آن را در شعب بانک صادرکننده کارت تمدید کرده و سپس اقدام به خرید نمایید.

حال میتوانید خرید خود را انجام داده و به صفحه اصلی برگردید. پس از اتمام خرید بر روی آدرس الکترونیکی ثبت شده در وبسایت سحرانا ایمیلی بابت خرید و پیش فاکتور محصول خریداری شده دریافت مینمایید همچنین پیامکی حاوی کد سفارش، عنوان محصول و رسید خرید اینترنتی برای شما ارسال خواهد شد.