سن استفاده از روغن خراطین

/ / بلاگ


روغن خراطین از روغن هایی است که به منظور حجم دهی به صورت و بدن استفاده می شود و در جوانسازی و زیبایی پوست موثر است این روغن طبیعی گردش خون را افزایش می دهد و همین عامل در افزایش حجم و جوانسازی موثر است، استفاده از آن برای رده های سنی خاصی توصیه می شود که در ادامه آن ها را بررسی می کنیم.

سن استفاده از روغن خراطین

در چه سنی می توان از روغن خراطین استفاده کرد؟


محدوده سنی 18 تا 25 سال بیشتر از رده های سنی دیگر می توانند از این روغن بهره ببرند، درواقع تاثیرات این روغن برای آن ها چند برابر است زیرا هنوز در حال رشد هستند و عضلات آماده تری دارند، البته افراد در رده های سنی بالاتر هم می توانند از آن استفاده کنند هرچند تاثیر کمتر خواهد بود.

میزان مصرف روغن خراطین در سنین مختلف


توجه کنید که استفاده از این روغن در سنین مختلف متفاوت است، از سن 18 تا 25 سالگی 30 میلی لیتر، از سن 25 تا 45 سالگی 30 میلی لیتر، از سن 45 به بالا 60 میلی لیتر و در خانم ها از 18 تا 45 به بالا به طور کلی می توان 60 میلی لیتر مصرف کرد.

روغن خراطین چیست؟


روغن خراطین از نوعی کرم به نام ایزینیا فتیدا به دست می آید و هیچ گونه ماده شیمیایی در خود ندارد، این روغن در طب سنتی جایگاه ویژه ای دارد و رنگ آن قهوه ای تیره است.

روغن خراطین چیست

چه کسانی می توانند از روغن خراطین استفاده کنند؟


افرادی که به دنبال حجیم کردن قسمت هایی از بدن خود هستند از آن استفاده می کنند، این روغن زیانی برای بدن ندارد اما دارای طبع گرم است که می تواند برای افرادی که طبع گرمی دارند عوارضی ایجاد کند و آن ها را دچار خارش یا جوش و قرمزی پوست کند.

خواص روغن خراطین


این روغن علاوه بر خاصیت حجم دهی می تواند چین و چروک را از بین ببرد و زود انزالی را درمان کند، پوست را سفت تر کرده و باعث درمان گودی زیر چشم شود، از این روغن برای رفع خط اخم و خنده هم استفاده می شود و می تواند سایز آلت تناسلی را افزایش دهد.

جهت خرید روغن خراطین کلیک کنید.

روش استفاده از روغن خراطین


برای استفاده از این روغن کافیست محل مورد نظر را بشویید و سپس روغن را در آن قسمت ماساژ دهید، بعد از چند دقیقه پارچه ای از آب سرد را روی محل بگذارید، این کار را روزی یک بار و دو ماه تکرار کنید.

روش استفاده از روغن خراطین

عوارض روغن خراطین


این روغن می تواند باعث ایجاد جوش های مقطعی بر روی پوست شود و حساسیت هایی ایجاد کند که قبل از مصرف باید از عدم حساسیت خود مطمئن شوید، علاوه بر این روغن خراطین نسبت به سیستم ایمنی بدن افراد طول درمان متفاوتی از خود نشان می دهد و برای همه یکسان نیست.

روش تشخیص روغن خراطین اصل


این روغن به شکل مایع است و نباید جامد باشد، رنگ آن قهوه ای کمی تیره است، بوی آن گرم و تند است و امکان ندارد بی بو باشد، علاوه بر این حس گرمی را در موضعی که استفاده می کنید ایجاد می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *